Prodajnik za IT storitve in rešitve

Opis delovnega mesta:

  • pridobivanje novih strank (domači in tuji trg),
  • prodajne aktivnosti na terenu,
  • izvajanje akcij za pospeševanje prodaje,
  • identifikacija novih poslovnih priložnosti,
  • priprava ponudb za javne razpise

Pričakujemo:

  • dobro poznavanje Microsoft tehnologij,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju prodaje IT storitev in rešitev
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • zanesljivost, proaktivnost, učinkovitost in komunikativnost,
  • ambicioznost in motiviranost za individualno in timsko delo,
  • ustvarjalnost in podjetnost, odprtost do sprememb in prilagodljivost,
  • osredotočenost na rezultate,
  • odlične prodajne, komunikacijske in pogajalske sposobnosti,
  • poznavanje in razumevanje poslovnih procesov v različnih industrijskih panogah,
  • napredno znanje Microsoft Office,
  • vozniško dovoljenje B kategorije

Naravnanost k timskemu delu je pogoj.

Kandidatu nudimo:

  • delo v prijetnem in urejenem kolektivu,
  • delo na domačih in tujih projektih,
  • odlične delovne pogoje,
  • nagrajevanje skladno z doseženimi rezultati,
  • modžnost za osebnostno rast
  • možnost za izpopolnjevanje; tudi v tujini
  • možnost vključitve v dodatno pokojninsko zavarovanje,...

Zaposlitev je za polni delovni čas.

Poskusno delo je 6 mesecev.

Vabimo vas, da svojo ponudbo za zaposlitev, CW in podroben opis dosedanjih izkušenj pošljete na naslov zaposlitev@kompas-xnet.si

Potrebuješ pomoč?